fb-pixel
Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type
Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type
Reikia skubios pagalbos?
Skambinkite visą parą
Jei neturite galimybės susiekti su savo odontologu, kreipkitės į budinčias klinikas pagal savo miestą.

Skambučiai peradresuojami klinikoms, kurios galės priimti skambutį bet kuriuo paros metu.
Paieškos rezultatai: Geriausiai įvertintos

Odontologijos klinika Vilniuje

Vilniaus mieste yra įsikūrę daugiau kaip 400 odontologijos klinikų, todėl svarbu rasti tą odontologijos kliniką, kuri būtų ne tik patogiai randama lokaliai, bet taip pat ir turėtų gerus įvertinimus iš pacientų pusės ir joje dirbtų tik kvalifikuoti ir ilgametę patirtį turintys specialistai.

Kiekviena odontologijos klinika, turi savo išskirtinumus ir privalumus, todėl svarbu pasinaudojus filtravimo pagalba, rasti tą odontologijos kliniką Vilniuje, kuri atlieka Jums reikalingas gydymo procedūras. Taip pat kiekviena odontologijos klinika Vilniuje yra reitinguojama, todėl prisijungus prie vidinio klinikos profilio, rasite klinikos įvertinimą pagal pagrindinius ir svarbiausius kriterijus, kuriuos svarbu patikrinti prieš atliekant registraciją į kliniką.

Registracija į kliniką pasirenkant gydytoją

Klinikų kurios yra teigiamai vertinamos ir turi aukštą patikimumo reitingą, vidiniuose profiliuose yra aktyvuotos gydytojų kortelės, todėl galėsite ne tik registruotis tiesiogiai į bet kurią odontologijos kliniką Vilniuje, bet taip pat ir pasirinkus Jums mėgstamą ar kitų pacientų rekomenduojamą gydytoją - odontologą tiesiogiai užsiregistruoti į gydymą ar konsultaciją pasirinktoje odontologijos klinikoje Vilniuje.

Populiariausios odontologijos paslaugos Vilniuje

Patogaus filtravimo pagalba galėsite išfiltruoti visas odontologijos klinikas Vilniuje ne tik pagal jų atsiliepimų reitingą, kurį palieka pacientai apsilankę klinikose, bet taip pat ir pagal 12 skirtingų paslaugų grupių, pagal kurias yra suskirstytos visos odontologijos klinikos Vilniuje.

Kiekviena klinika gali būti priskirta daugiau nei 1 paslaugų kategorijai, todėl filtro pagalba galėsite rasti tą kliniką kuri gydymą atlieka kompleksiškai ir savo klinikos patalpose gali pasiūlyti kelias gydymo paslaugas vienu metu, taip sutaupysite ne tik laiko, bet dažnu atveju ir pinigų.

Vilniuje yra išskiriamos trys pagrindinės paslaugų kategorijos, kurias atlieka beveik visos odontologijos, taip pat jų pacientai ieško labiausiai.

Pirmoje vietoje odontologijos klinikose ieškoma yra Implantavimo paslauga, vidutiniškai 30 % visų filtravimų ir užklausų yra susiję su dantų implantavimu. Antroje pozicijoje yra bendrinis dantų gydymas ir trečioje estetinis plombavimas.

Svarbu pabrėžti tai, kad renkantis odontologijos kliniką Vilniuje visuomet rekomenduojame pasitikrinti kitų pacientų atsiliepimus ir bendrą klinikos įvertinimą.