fb-pixel
Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type
Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type
Reikia skubios pagalbos?
Skambinkite visą parą
Jei neturite galimybės susiekti su savo odontologu, kreipkitės į budinčias klinikas pagal savo miestą.

Skambučiai peradresuojami klinikoms, kurios galės priimti skambutį bet kuriuo paros metu.

Naujienos

Nuolat didėjant bemetalių danties implantų paklausai Švedijos įmonės „Nobel Biocare“ atstovai pristatė naujos kartos dviejų dalių sudėtinį keraminį 100 % bemetalį danties implantą „Nobel Pearl“.

Prireikus išsirinkti dantų gydymo kliniką dažnai sunku apsispręsti, kuri tinkamai atliks dantų gydymą. Dažnai užtrunkama nemažai laiko kol vertinama, ieškoma ir pasitaiko, kad tokiu būdu padaromas neteisingas sprendimas.

Renkantis specialistą, kuris rūpinasi jūsų dantų sveikata skubėti yra tiesiog neatleistina. Tačiau dažnai neturima tiek laiko, kad išanalizuoti savo mieste, o gale net Lietuvoje esančias klinikas, surasti kuriose iš jų dirba profesionalūs specialistai.

Daugeliui iš mūsų greičiausiai teko susidurti su dantų priežiūros specialistais. Taip pat nemažam kiekiui pacientų teko nukentėti nuo nekvalifikuoto odontologo rankų.

Lietuvoje yra daug odontologijos klinikų ir smulkių kabinetų, tačiau daugelio žmonių dantų būklė nepavydėtina. Pagrindinė priežastis, kodėl nesikreipiama į odontologus profilaktiškai, yra nurodoma, kad trūksta tam laiko, taip pat, kad per brangu.

Puslapis 1 iš 3123
visiodontologai.lt reklama