fb-pixel
Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type
Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type
Reikia skubios pagalbos?
Skambinkite visą parą
Jei neturite galimybės susiekti su savo odontologu, kreipkitės į budinčias klinikas pagal savo miestą.

Skambučiai peradresuojami klinikoms, kurios galės priimti skambutį bet kuriuo paros metu.
Your search results

Kaip išsirinkti odontologijos kliniką, kuriai patikėsite savo dantų gydymą

Kaip išsirinkti odontologijos kliniką, kuriai patikėsite savo dantų gydymą

Lietuvoje yra daug odontologijos klinikų ir smulkių kabinetų, tačiau daugelio žmonių dantų būklė nepavydėtina. Pagrindinė priežastis, kodėl nesikreipiama į odontologus profilaktiškai, yra nurodoma, kad trūksta tam laiko, taip pat, kad per brangu.
Kai nusprendžiate, kad jau laikas pasirūpinti savo dantimis, dažnai apninka dilema į kurią kliniką pasukti. Juo labiau, kad dantų sveikatą galima patikėti ne kiekvienam odontologui. Nes neteisingo gydymo pasekmės gali baigtis danties praradimu.
Mes palengvinsime šią užduoti ir pateiksime keletą aspektų į kuriuos verta atkreipti dėmesį, prieš pasirenkant dantų gydymo specialistą.
Nieko nenustebinsime pasakydami, kad odontologijos srityje dažnas reiškinys kai už itin brangias paslaugas gaunamas nekokybiškas gydymas. Tad renkantis gydymo įstaigą kaina neturėtų būti pagrindinis kriterijus. Galvojant tik apie kainą ir stengiantis sutaupyti, galima sulaukti liūdnų pasekmių, ypač, kai kalbama apie dantų sveikatą.
Pagal Lietuvos valstybėje galiojančius įstatymus odontologas negali suteikti garantijos, išskyrus neišimamiems protezams. Todėl pacientas turi atsakingai rinktis kliniką ir specialistą, kad vėliau netektų pasigailėti.

Klinikos aplinka

Labai svarbu, kad vos atidarius klinikos duris jus pasitiktų jauki ir estetiška aplinka. Juk daug maloniau laukti savo eilės pas odontologą, maloniai gurkšnojant arbatą, nei stoviniuoti tamsiame koridoriuje. Jauki atmosfera padeda sumažinti stresą, kuri patiria pacientas apsilankęs pas odontologą. Taip pat save gerbiantis gydytojas nedirbs kabinete kur aptrupėję sienų dažai.

Kokybiška ir moderni gydymo įranga

Klinika turi turėti naujausią aparatūrą, kad būtų užtikrintas gydymo tikslumas. Juk jei prireikia dantų rentgeno nuotraukos neturime būti siunčiami į kitą įstaigą.

Gydytojo kvalifikacija

Labai svarbus veiksnys toje klinikoje dirbančių gydytojų pavardės. Nerizikuokite savo dantų gydymo patikėti bet kam, rinkitės tik kokybiškas paslaugas ir geriausius specialistus. Taip pat svarbu kiek gydytojas semiasi žinių iš tarptautinio lygio specialistų. Visgi lemiamas žodis yra gydytojo kvalifikacijai.

Gydymo planas

Pacientas atvykęs į gydymo įstaigą dažnai nežino kiek jam reiks mokėti ir kiek kartų jis turi apsilankyti. Tad tokiu atveju yra reikalingas gydymo planas, kuriame numatyta kiek ir už ką jis turės sumokėti.
Daugeliu atveju odontologijos klinikose nėra sudaromi gydymo planai, kurie taupytų paciento laiką ir pinigus. Tad prieš sėsdami į odontologo kėdę pasidomėkite ar jums bus sudaromas gydymo planas. Jame išsamiai aptariama paciento dantų būklė, įvairūs dantų atkūrimo būdai, įvertinama gydymo trukmė, eiga ir kaina. Prireikus atliekami papildomi rentgenologiniai ir kompiuteriniai tyrimai.

Draugų rekomendacijos
Gana svarbus veiksnys pasirenkant odontologijos kliniką. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad kiekvieno žmogaus poreikiai ir dantų būklė yra skirtingi.